ЛБЮ-ТЕХ, ТОВ

Замовити електродвигуни виробництва Володимирського електромоторного заводуЦіна: 0.00

Компанія «ЛБЮ-Тех» має в своєму розпорядженні широкий асортимент електродвигунів, в тому числі і асинхронних електродвигунів. Ми поставляємо їх з найбільшого заводу з виробництва електродвигунів - Володимирського електромоторного заводу.


Номенклатура продукції ВЕМЗ включає трифазні асинхронні електродвигуни для промислових підприємств і електродвигуни спеціального виконання.


Що стосується спеціальних модифікацій, то вони вибираються виходячи з вимог замовника: це можуть бути вибухозахищені, однофазні двигуни, двигуни для приводу ліфтів, а також безсальниковим компресорів холодильного обладнання, електричних талей, вібромашин, додаткових механізмів магістральних електровозів, верстатів-качалок. Такий вибір модифікацій дозволяє замовнику вибрати саме те, що йому потрібно, вирішуючи при цьому проблему на своєму виробництві.


Крім різної модифікації, електро-двигуни можуть мати різну ступінь захисту:


 - бризгозахищеність;
 - закриті обдуваються;
 - вибухозахищені.


Продукція ВЕМЗ може бути використана в різних кліматичних зонах. При виборі потрібно звертати увагу на те, як виконаний електродвигун, тому що в залежності від того, для якої кліматичної зони розроблений двигун, він буде мати різну конструкцію.


ТОВ «ЛБЮ-Тех» - це офіційний представник ВАТ «Володимирський електромоторний завод» на території України, а це гарантує якість продукції.


Асинхронний електродвигун від заводу «ВЕМЗ» - якісне та надійне обладнання, яке буде служити Вам довгий час. Компанія «ЛБЮ-Тех» надає фірмову гарантію на даний вид двигунів. У нас ви можете замовити також доставку; наші фахівці допоможуть встановити електродвигуни та підготувати обладнання до запуску.

Пропонуємо

Контакти
Адреса:
04080, м. Київ, вул. Велика Кільцева, 4
Контактна інформація:
Тел.: (044)537-29-92
Факс:
Email: dvig@lbu.kiev.ua
Сайт: lbu.com.ua
Карта
Статистика
Сьогодні:
Відвідувачів - 1
Показів - 11

За поточний місяць:
Відвідувачів - 184
Показів - 482